| Sunshine23 a întrebat:

Am o problema cand vreau sa-mi fac cont pe Spectrul Realitatii. Oricum as scrie codul, nu e bine. Aveti si voi probleme la crearea unui cont sau o am doar eu?

http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/register

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Nu mi-a dat eroare sau altceva.
Probabil tu scrii codul de confirmare sus unde trebuie sa rescrii parola...
Cu siguranta e asta, altfel nu stiu ce ar putea fi. aaa. poate mai este faptul ca nu scrii bine codul acela.
La mine a mers din prima.
Nume - colza (daca se poate verifica)

BftA!

| Sunshine23 explică (pentru Aditzu):

Crede-ma ca nu sunt proasta sa scriu codul de confirmare la parola laughing))).

| Aditzu a răspuns (pentru Sunshine23):

Nu am zis ca esti, doar ca pur si simplu sa nu-ti dai seama, se intampla. anyway daca tot nu ai reusit, iti dau contul meu si il modifici tu. (user mail si parola)