| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Google Play, folosesc un Galaxy S+, pana acum era totul ok, am descarcat zeci de aplicatii de pe el, dar acum nu mai le descarca, ramane la "descarcare", de pe alte site-uri pot downloada. De la ce poate fi?
Multumesc.

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

Hey. Mie personal nu mai imi place deloc android dar ce conteazaoh go on.
In fine dar am avut si eu unul si te pot ajuta. Deci:
-Du-te in setari
-Acolo dai pe confidentialitate
-Revenire la setariile din fabrica sau asa ceva
-Cand e gata te loghezi iarasi cu contul de GooglePlay (te loghezi cu contul tau de google)
-Asta e tot. Bine tin sa te anunt ca ce ti-am zis e resetarea totala a telefonului si sterge orice e in el daca nu vrei sa ti se stearga si ce ai pe card sa nu bifezi casuta "Formatere cartela SD"... Multa Bafta!
Funda?