| miky_3641 a întrebat:

Va rog tare mult sa imi spuneti ce sa fac: am un galaxy s2. am descarcat/cumparat pana acum 1 saptamana mai tot timpul din adroid market/google play. si ieri cand m-am conectat la wi-fi nu mai puteam descarca din android. imi apare"se descarca." si ramane asa. apoi imi da o eroare ceva cu 905 sau 923 sau 495. va rog. astept un raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul tau este plin. Dezinstaleaza aplicatii sau cumpara inca un card Micro SD si sa ai doua. Pe unul tii unele aplicatii pe celalalt altele...
Funda?