| XDDydyXD a întrebat:

Am o problema cu hammermt2. Cand il deschid el se conecteaza automat dar zice eroare de conectare si dupa introduc id si pass manual dau odata enter si iar eroare si cand dau de mai multe ori enter se inchide. Nu pot nici sa il descarc iar nu stiu de ce ca nu ma lasa acalculatorul. Va rog ajutati-ma ca vreau sa joc iar. Fundaa!

Răspuns Câştigător
| psica a răspuns:

Pai uitate prin setari la conexiuni sa nu fie limitate sau sa nu fie acceptat de antivirus.
Baftaa!