| costicos11 a întrebat:

Hei TPU am o problema cu telefonul meu S4 si mi se incalzeste partea de sus a lui cand stau pe net, pe facebook sau cand ma joc.Ce sa fac sau ce problema are?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci toate telefoanele fac asa...totusi ai grija nu il suprasolicita mie mi s-a ars softu`l o data... si numai merge deloc dupa aceea. poate doar daca il duci la service.
Funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal sa se intample asta daca stai mult pe el.Incearca sa reduci acest timp.

| cristimihailov a răspuns:

Ce fel de internet folosesti? Wifi sau mobil?

| SouLIce a răspuns:

Este normal sa se incalzeasca. Asa fac toate smartphone-urile

| Vuitton3 a răspuns:

E si normal sa se incalzeasca, daca stai mai mult pe el. La telefonul meu, un iPhone 4 se incalzeste foarte tare daca am blitz-ul aprins sau daca am 3g-ul pornit si ma joc.