| LittleBeea a întrebat:

Am o problema la tableta si anume ca atunci cand intru pe internet,,nu conteaza ce site,imi apare un mesaj cum ca am un "virus mortal" si ca trebuie sa imi instalez Clean Master. Am facut asta si imi aparea ca totul e sigur,dar dupa ce intram iar pe internet, virusul aparea din nou si iar trebuia sa imi curat tableta.Ce sa fac ca sa scap de tot de acest virus si sa umblu pe internet linistita?
Mersi! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Fă-i un reset to factory! va reveni exact la starea cum era când ai luat-o

1 răspuns: