| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
Am tv samsuns smart hub si nu am canalele hd, cum as putea sa le fac hd, trebuie sa chem pe cineva specializat sau e simplu, daca stiti va rog sa-mi spuneti si daca merge funda, o seara bunaa

3 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Canalele HD iti trebuie decoder ORANGE HD sau DIGI HD.Pe Smart Hub ai doar aplicatii precum Youtube Facebook filme online, deci tot pe baza de Internet.
Canalele TV cum le receptionezi? PE TV direct cu Cablu, antenna, decoder?

| Saskesai a răspuns (pentru AnKuXor):

Cablu

| AnKuXor a răspuns (pentru Saskesai):

Si tu vrei canale HD prin cablu? Ai nevoie de decoder si parabolica pentru HD.