| pure9 a întrebat:

Am un iphone 4 si mi-am activat extraoptiunea Web and walk insa cand am sunat la relatii cu clientii mi s-a spus sa fac nu stiu ce configurari - care eu nu le pot pune pentru ca in setari-general-retea nu imi apare celular data deci nu am unde sa pun setarile lor big grin. Nu am jailbreak. Vreo idee despre cum as putea sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| drakdivin a răspuns:

Salut. Sunt un fost posesor de iPhone 4 happy nici eu nu am avut jailbreak... pentru a putea folosi internetul suna din nou la relatii cu clienti si spune-le sa iti trimita pe e-mail setarile pentru web-n-walk pentru iPhone4 dupa care ti le vei face singur sau ti le vor trimite direct pe telefon dupa care le vei da instalare. Uita-te atent unde iti spune sa le faci pentru ca sigur vei putea reusi si mie mi-a fost putin greu nu gaseam ceva asemanator tie. dar dupa primitea e-mail`ului de la ei mi-a fost usor deoarece il aveam in fata. si puteam sa verific la fiecare pas happy mai uitate si pe net pe google activare web-n-walk iphone 4. sper sa te fi ajutat.

1 răspuns:
| bobo_1770 a răspuns:

Si eu am un iphone 4 nu am jailbreak incearca sa faci un update la software sau daca nu cum aspus darkdivin suna la relatii cu clienti si spune-le sa iti trimita un email cu setarile pentru web-n-wak