| Mellie00 a întrebat:

Am un laptop Sony vaio sve151g17m cu windows 8 si de cateva zile nu imi mai merge bluetooth-ul. Mai exact, in setari - wireless am wi-fi si bluetooth, iar la bluetooth e off si nu ma lasa sa ii dau on. O fi de la driver? Astept raspuns happy.

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

Incearca tasta de windows + F2 (asta este combinatia in general) incearca pana porneste si wirelesul si bbluetooth-ul sau uitete atenta pe tastele F123456789 pe care se afla simbolul de bluetooth si tasta windows + tasta respectiva. Bafta!