| Juliaaaaa a întrebat:

Am un laptop TOSHIBA SATELLITE C660-1C7 si as vrea sa capturez ecranul insa am o problema. Butonul de Print Screen este acelasi buton cu cel de END si de cate ori incerc sa capturez nu iese nimic sau ma duce la sfarsitul paginii. Stiti cumva cum as putea sa rezolv problema?

Dau FUNDA! Va rog, este urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bagistu a răspuns:

Poi din pacate nu ai cum.Dar daca vrei sa capturezi ecranul poti face in felul urmator iti descarci camtasia studio de la 6 in sus si cu acela poti captura. Daca vrei pentru jocuri poti folosi fraps.Plz funda