| FleshUl a întrebat:

Am un LG L70 si am o problema la el : cand vreau sa joc un joc (ex:Burning Blade) mi se ingine telefonul foarte rau mai ales in zona camerei (mai exac in jurul ei ). Ce ar putea avea? Dau funda!

1 răspuns:
| xAudCulorix a răspuns:

Pai este de la procesor.Este perfect normal sa se incalzeasca daca joci un joc mai mare sau mult timp. Ai un procesor mai slab sau depinde si de ce firma e facut de exemplu eu aveam un Samsung galaxy s2 si un prieten avea un HTC cu aceleasi performante dadifernta era ca la meu se incalzea foarte tare.