| NexyX5 a întrebat:

Am o problema in legatura cu microfonul de la telefonul meu(zte blade v9). Mai exact cand se aude ceva tare mai ales bass-ul se aude asa.
https://youtu.be/KC9G-VizZ3k
Exista o rezolvare? As putea cumva seta sensibilitatea microfonului sau asa e telefonul?

Răspuns Câştigător
| Insideb0i a răspuns:

Este un microfon de proasta calitate pus pe telefon. Din pacate o singura solutie probabila ar fi sa cureti microfonul cu o scobitoare de lemn sau ceva in cazul in care acea gaura este astupata de diferite impuritati. Dar cu siguranta este microfonul de slaba calitate pus in telefon. Bafta.

| NexyX5 explică (pentru Insideb0i):

Ms mult de raspuns!

1 răspuns: