| utilizator002 a întrebat:

As dori sa imi dati detalii despre telefonul Philips W536 Dual Sim.
Va rog, raspundeti doar cei care au avut, sau au acest telefon. Pe internet gasesc si eu informatii despre el, asa in mare.
Cat tine bateria? Merge bine touch-ul? Se incarca bine? Aplicatia Instagram merge pe el?
Va multumesc frumos! :*

2 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Il are sora lu prietena mea, daca iei in considerare pretul destul de scazut al telefonului atunci iti spun ca e foarte bun, bateria tine mai bine de o zi, touch-ul nu face figuri! Ideea e ca uneori mai are lag prin jocuri, sau daca ai multe aplicatii deschise!
Dar in rest merge super
http://bit.ly/1aGB8SP

| utilizator002 explică (pentru bineproportionat):

Am vazut la un telefon LG Optimus L9 ca daca esti conectat la facebook, si daca primesti mesaj ( pe facebook ) iti suna telefonul ca si cum ai primi mesaj. La acest telefon se poate asa ceva? big grin
Multumesc frumos! :*