| iloveromania a întrebat:

Heeiii TPU! Vă rog să îmi daţi detalii despre telefonul Samsung S6102 Galaxy Y Duos Dual Sim. Cât ţine bateria, se încarcă greu după ce descarc jocuri de pe aplicaţia Andorid, merge bine touch-ul? Vă mulţumeesc! happy

Răspuns Câştigător
| PikachUS a răspuns:

Allview A4 inca il am. Telefonul merge destul de bine. Adic privind pretul cum arata. Are si el unele mici inconveniente. Deci eu i-am umplut memoria full da chiar full cu aplicatii si se misca destul de bine. Nu avea laguri si erori ca S6102. Telefonul in mare parte e ok. Acum alegerea depinde de tine. :*

5 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Toate detaliile le ai aici : gsmarena.com/samsung_galaxy_y_duos_s6102-4385.php

| iloveromania explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Mulţumesc, dar aş fi dorit să îmi spui tu despre el (dacă l-ai avut, normal) big grin

| PikachUS a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi telefon ti-as recomanda Samsung Galaxy Young S6310.Merge super bine. Si despre S6102. L-am testa vreo saptamana incontinuu dar nu prea am fost multumit de el. Ba se bloca, erori, si dupa ce am descarcat apk pe el merge ca boala.

| iloveromania explică (pentru PikachUS):

Mulţumesc frumos! Chiar m-ai ajutat foarte mult, credeam că e un telefon bun...dar văd că m-am înşelat sad. Despre telefonul Allview A4 All, Black nu ştii ceva? big grin Acesa este a 2-a mea variantă, îmi place foarte mult!

| iloveromania explică (pentru PikachUS):

Multumesc frumos! happy

| PikachUS a răspuns (pentru iloveromania):

Allview A4 inca il am. Telefonul merge destul de bine. Adic privind pretul cum arata. Are si el unele mici inconveniente. Deci eu i-am umplut memoria full da chiar full cu aplicatii si se misca destul de bine. Nu avea laguri si erori ca S6102. Telefonul in mare parte e ok. Acum alegerea depinde de tine. :*