| qCrotal a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon ce telefon mi-ati recomanda pentru poze? dar sa mearga bine si jocurile? happy (Nu conteaza bugetul)

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

S5 are camera de 16 MP, iar memoria si procesorul iti permit sa rulezi orice aplicatie fara probleme. Note 3 este alta optiune, iar daca vrei altceva in afara de Samsung, un Sony Xperia sau un HTC M8 sunt foarte bune. Spor!

6 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Sony xperia z2, LG g3, samusng galaxy s5 sau HTC one m8
Si ceva cu windows, Nokia lumia 1020 sau 925

| raduradu2014 a răspuns:

Ia-ti LG G3 4G sau Allview X1 Xtreme
Sony Xperia Z2

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

HTC m8 http://bit.ly/1m821q2 sau daca nu un Allview x1 soul sau v1 viper

| Wyorel a răspuns:

HTC ONE M8, Allview X1 Xtreme, Allview Soul.

| ema12miss a răspuns:

Eu ti-as recomanda Allview a5 smiley este foarte bun are camera destul de buna dar o poti imbunatatii pe Retrica de pe magazinul deja instalat : Magazin Play happy de acolo poti descarca foarte multe jocuri, primesti la pachet 3 carcase colorate happy Daca NU mai este bun si Allview a5 quad, are filmare FULL HD si face niste poze super care pot fii editare si mai e Allview p5 alldro :este mare, are filmare FULL HD face poze bune plus este ieftin.winking Sper ca te-am ajutat happy