| SweetGirl25 a întrebat:

Hei TPU.
Ce pot face daca laptop-ul meu nu vrea sa se mai aprinda?
Cand apas pe buton se aprinde si se stinge de doua ori. Face asa de ceva timp, dar inainte stateam vreo 20 de min dupa el, iar acum stau cam o ora... Si n-am atata timp de pierdut.
Fundaa :*

7 răspunsuri:
| Darky13 a răspuns:

S'ar pute sa fie sursa! Sau e de la incarcator!winking Sau chiar bateria!

| mordrok a răspuns:

Se aprinde greu adica ruleaza greu pana intra in windows sau se aprinde greu in sensul ca nu primeste curent?

| SweetGirl25 explică (pentru mordrok):

Pai, nu i se aprinde absolut deloc ecranul, dar beculetele se aprind :/

| mordrok a răspuns (pentru SweetGirl25):

Mda..ai o problema cu placa video. daca aceasta este dedicata(adica incorporata pe placa de baza)va trebui sa verifici daca ai slot sperat pentru placa video..majoritatea placilor de baza au slot separat..asa ca va trebui sa iti cumperi una si sa o montezi.sad

| SweetGirl25 explică (pentru mordrok):

Si cam cat costa una?

| mordrok a răspuns (pentru SweetGirl25):

Depinde cat de performanta vrei sa fie in jurul sumei de 200 RON

| andreeqw a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windows (sau ma rog sistemul de operare pe care-l folosesti tu)?