| raduuul a întrebat:

Hei TPU big grin

Am si eu o problema...

De fiecare data cand incerc sa imi inchid calculatorul (cu shut down), imi apare Windows is shuting down...

Si o tot tine asa intruna

Acum ceva timp l-am lasat o noapte intreaga in faza aceea, iar cand m-am trezit dimineata era la fel.

Ce credeti ca are, si ce ar trebui sa fac?

P. S. : deoarece nu se inchidea altfel, l-am inchi de la buton

P. P. S. : nici cu restart nu merge crying

Răspuns Câştigător
| Mikyyela a răspuns:

Acum vreo 2-3 luni am patit si eu la fel.Este din cauza unui virus Erincfort parca ii zicea(dar cred ca am gresit la scris) trebuie sa-i bagi din nou windosu' k alta varianta n-ai!

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

A "crapat" windows-ul trebuie sa-l il formatezi si sa instalezi windowsul din nou.

| AndreeaIM a răspuns:

Pai windows is shuting down inseamna ca windosul se inchie deci ar trebui sa fie normal sa se intample asa happy

| raduuul explică:

Offff!
alta varianta nu exista?crying