| Rafaela1 a întrebat:

Daca ati avea de ales intre Samsung Galaxy s2 si Allview p5, pe care l-ati alege?

11 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu aş alege Samsung Galaxy S2 deoarece îmi place mai mult design-ul, performanţa, inteligenţa cât şi faptul că merg toate jocurile.
Pa-pa.

| MikeZG a răspuns:

Samsung Galaxy s2.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu l-as alege pe acesta: http://bit.ly/16K6Z2h si iti spun imediat si de ce:

- procesorul dual core de 1000 mhz
- gps
- camera de 8mp cu blitz
- radio

Astea sunt "dotarile" care imi plac.

| JusticeForCraiova a răspuns:

As alege s2.

| Sorinutsu a răspuns:

Samsung Galaxy s2.

| Marzipany a răspuns:

Galaxxy S2

| Alex1234123 a răspuns:

S2 performantele sunt mai bune.

p5
dual-cor 1 GHz (procesor)
512 mb ram
filmare hd
android 4.0.4

s2
quad-core 1.4 GHz
1 gb ram
filmare full hd
android 4.1.2

In concluzie S2 este de 2 ori mai bun la RAM, de doua ori si ceva mai bun la procesor, inca o data mai bun la filmare.

| Pinkstar25 a răspuns:

Galaxy S2

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Allview, am Samsung s3 si dabea astept sa scap de el, bateria se duce repede indiferent daca e noua sau veche, si telefonul arde zici ca ia foc, si s2 este mai prost

| darkberrry a răspuns:

Si eu tot Samsung Galaxi s2.

| AzeliaJo a răspuns:

Allview p5