| Mădă_Eu_1994 a întrebat:

Ce ati alege intre un Samsung Galaxy S5 si un Allview X1 Xtreme?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Samsung.Allview e chinezesc

| LenoreVoldaren a răspuns:

Spune ''Samsung!'' și taci! Este mult superioară firmei Allview, dar nici cea din urmă nu e rea, dar făcând comparație strict între cele două, îți dai seama. Deci S5.

| vladelvis a răspuns:

Cu siguranta Galaxy s5, x1 xtreme are specificatii foarte bune, dar e un Allview, Samsung e Samsungwinking

| XD_Jmen_1989 a răspuns (pentru vladelvis):

Samsung si Allview au acelasi furnizor de piese big grin, in caz ca nu stiai.

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Samsung galaxy s5, din o multime de motive cum ar fi ca atat firma Samsung este net superioara firmei Allview cat si modelul s5 este clar superior modelului X1 Xtreme, si ca specificatii si ca si calitate de construnctie. Sper ca raspunsul meu a fost folositor happy

| Beccaaa a răspuns:

Imediat ce am văzut intrebarea mi-am zis : 'Samsung, normal'.
Allview este cu mult sub Samsung. As alege S5 fără sa stau pe gânduri.