| ByaTweety a întrebat:

Heii :* Am de ales intre Samsung galaxy S4 si Allview x2 sou... Pana acum inlinam spre Samsung,dar am vazut mai multe review-uri despre Allview si mi-am cam schimbat parerea..., dar inca nu sun hotarata si nu vreau sa fac o alegere gresita. Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Mergi cu Allview x2 soul, are o forma mult mai frumoasa si pare a fi de calitate carcasa, fata de carcasa lui Galaxy S4.
X2 soul are o camera Sony, e mai ieftin, are un aspect placut, performante bune in orice aplicatie.
Ai incredere in aceste teste : http://next.lab501.ro/smartphone/allview-x2-soul-review

Pacat ai de ales doar dintre acestea 2.

6 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Eu te-as indemna sa mergi pe Samsung. Din experienta. E mult mai fiabil Samsungul decat Allview-ul si mai prietenos si mai rapid si mai stabil... E mai ok.

| shannygelu a răspuns:

S4 Allview nu este asa calitativ nici samsungul nu este dar este o marca consacrata ia ti un LG g3 sau un xperia z2 daca vrei calitate

| SilviaDulcik a răspuns (pentru shannygelu):

Ai tras pe nas? S4 Allview? LG? Sony? Calitate?
?
WAT?

| shannygelu a răspuns (pentru SilviaDulcik):

LG si Sony mai ales e un telefon de calitate da mai fetito

| SilviaDulcik a răspuns (pentru shannygelu):

Calitatea a cam disparut din momentul in care toate telefoanele au aceleasi sisteme de operare (Android, iOS, Windows Mobile) si aceleasi componente.

| shannygelu a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Nu e adevarat sa vezi un Sony z din ceramica si un Samsung din plastic nu e acelasi lucru