| IonutMihai092 a întrebat:

Hei TPU, inainte sa imi instalez windows 10 as vrea sa va intreb daca driverele vor mai fi compatibile... vreau sa mentionez ca am PC-ul de 2 luni si este performant pot intampina vreo problema?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Daca nu-ti merg driverele de pe CD-ul cu care a venit PC-ul atunci poti instala driverele cu programul driverpack solution, il iei de pe site-ul original!

| IonutMihai092 explică (pentru RB26DETT):

Ok am rezolvat fara program... driverele sunt compatibile cu orice windows... si-au facut singure update cand le-am instalat happy

1 răspuns: