| cristhine022 a întrebat:

mi-am facut cont pe youtube si intr-un colt sus in loc sa imi apara numele care l-am pus apare emailu ce sa fac? va rog ajutati-ma! FUNDA SI VOT RASPUNSULUI CEL MAI BUN SI CEL MAI RAPID!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Simplu: intri pe YT, apesi pe canalul tau de YT din dreapta sus, apoi pe acea rotita din dreapta butonului "Studio de creatie", apoi apesi pe butonul "Editati pe Google+". Introduci numele si gata.

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Dai click pe casuta respectiva si comuti de la un cont de YT la altul. Probabil ti-ai facut si cont de Google Chrome, ceea ce implica si crearea unui cont YT auxiliar, si de asta iti apare tie cum iti apare.

Daca am gresit raspunsul, inseamna ca nu ai dat destule detalii. Poti face un print acelui colt ca sa vad mai exact despre ce e vorba.

| cristhine022 explică (pentru miTzuliK93):

Eu nu mi-am facut canal pe youtube mi-am facut un cont google cu care merge si la youtube deci cand imi fac canal o sa imi apara nnumele nu emailu? sau?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru cristhine022):

Deci, cu cont de Google iti apare numele, cu canal de YT facut separat cred ca iti apare e-mailul.

| cristhine022 explică (pentru miTzuliK93):

Si ce sa fac?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru cristhine022):

Simplu: intri pe YT, apesi pe canalul tau de YT din dreapta sus, apoi pe acea rotita din dreapta butonului "Studio de creatie", apoi apesi pe butonul "Editati pe Google+". Introduci numele si gata.

| Luci32 a răspuns:

Pai asa iti apare nu ai ce face.