| deeadedea2 a întrebat:

nu imi merge sa accesez anumite site-uri ca google.com/facebook.com etc. imi apare la adresa web https-ul taiat cu o bara rosie si un x in fata lui. ce are? si cum as putea rezolva problema? nu stiu cum de tpu.ro merge thinking habar n.am daca categoria e buna..so sorry

Răspuns Câştigător
| eviltwinnn a răspuns:

Ai data setata cu trebuie?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce browser folosesti? Incearca altul.
Sau dezinstaleasa-l si instaleaza- din nou.

| sheamus12 a răspuns:

Pai incearca alt browser. Cred ca iti apare ca certificatul de securitate a expirat.

| Anonym985544 a răspuns:

Trebuie sa ai data correcta. ora nu conteaza, dar trebuie sai ai ziua, luna si anul setate bine happy