| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Incerc sa intru pe facebook, google, youtube si nu pot. Dupa ce scriu adresa ( facebook.com, youtube.com, google.com) imi apare o chestie ca nu pot sa intru, interesant e ca sus la adresa in browser inainte de www. facebook.com imi apare https - ul taiat cu o linie rosie orizontala. Cum sa-l repar? Mi se tot blocheaza pagina si se face alba si-mi inchide pagina. Dau funda plus vot si ce mai vreti, multumesc!

4 răspunsuri:
| melinda114 a răspuns:

Nu stiu exact ce iti apare dar cred ca ai un virus de memorie am patit-o si eu care iti ocupa memoria din C.

| presus a răspuns (pentru melinda114):

Nu am virusi, am un antivirus destul de bun. Multumesc oricum;*.

| LittleHobbitLover a răspuns:

Data și ora sunt setate bine? Mie mi se întâmplă mereu așa, dar când pun datele actuale, merge din nou.
O zi bună! happy

| presus a răspuns (pentru LittleHobbitLover):

Salut, nu e din cauza asta... nu stiu ce s-a intamplat iar acum merge' din nou pur si simplu. Multumesc oricum!