| Covaliu a întrebat:

Am si eu o problema. Incerc sa intru pe facebook si nu pot. Dupa ce scriu adresa ( facebook.com ) imi apare o chestie ca nu pot sa intru, interesant e ca sus la adresa in browser inainte de www. facebook.com imi apare https - ul taiat cu o linie rosie orizontala. Chestia e ca sunt plecat si in afara si nu inteleg ce scrie atunci cand nu imi permite sa intru pentru ca browserul e in limba germana. Ma puteti ajuta cumva?

3 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Descarca Moziila firefox, chrome, opera sigur va merge cu unul dintre ele.

| mnthseby a răspuns:

Schimba browserul

| Covaliu explică:

Am incercat cu mai multe browsere si degeaba