| Gwbsndiirjwmksixigkekwkakzoic a întrebat:

Hei TPU vreau să îmi dați cateva sfaturi.Am o imprimanta HP Deskjet F4210 All in One pe care nu am mai folosit-o de 10 luni și azi m-am gândit să o repornesc. M-am chinuit toata ziua. Degeaba. Pe pc imi apărea ca se instalează am așteptat.și după am intrat în Word si am început să scriu. În timpul ăsta butonul On /Off și beculetele de setare a culorii licareau. După ce am scris am dat imprimare. Dar nu mi-a luat foaia. Am apăsat și pe 'Black'sa setez culoarea dat degeaba. După am încercat să trag o poză aceeași poveste nu mi-a luat foaia. Întrebările mele sunt big grine ce licareau beculetele?
De ce nu mi-a luat foaia?
Ce ar trebui sa fac pe mai departe?
Mulțumesc anticipat!
Dau fundaaa

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cartusele muci! Altele!

| Romaniamafia a răspuns:

S-au uscat cartusele, simplu. Poti sa le scoti si sa vezi daca mai iese cerneala din ele cu un servetel daca nu altele noi.

| Romaniamafia a răspuns:

Poate nu ai selctat imprimanta ta ca fiind cea default.Verifica in devices and printers sa fie bifata.

| Gwbsndiirjwmksixigkekwkakzoic explică:

Am scos cartușele. Și încă mai ai cerneala buna nu s-a uscat.

| Gwbsndiirjwmksixigkekwkakzoic explică:

Era bifat,.dar cum trebuie sa o instalez?