| Kindal38 a întrebat:

De ce imprimanta mea (HP deskjet 2700) pe care o controlez de pe telefon nu printeaza pe toata foaia? Eu am selectat full page dar degeaba printeaza in coltul de sus stanga nu pe toata foaia. Ce pot face?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa mai fie undeva formatul foii! Ala trebuie sa fie A4! La mine asa am gasit ca si eu am tot HP dar Tank 415.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acum am gasit si alta cale. Cand dai sa printeze o poz sau document, sub acea printare am gasit Layout, Copies, Color Mode si Paper Size. La Paper Size este ISO A4.

| Kindal38 explică (pentru Salontanul):

Salut nu imi apare iso a4 l. Ce pot face? Te rog ajuta ma

| Salontanul a răspuns (pentru Kindal38):

Nici ceva cu A4?

| Kindal38 explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat.Mersi oricum!