| Reneskon a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi cumpar un pc de gaming pe 15 decembrie, vreau sa-l fac pe piese de la pc garage dar nu ma pricep foarte bine. Bugetul este 50 de milioane dar vreau sa investesc si intr-un monitor bun,tastatura si mouse,mouse-pad. Sugestii va rog,link-uri cu wishilist-uri, etc daca se poate.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2151102/

asta las cumpara eu daca mias cumpara un pc de gaming

si un laptop la pretul asta

http://www.emag.ro/......DZXSF2BBM/

| Reneskon explică (pentru RAY):

Wow,cam mult, nu poti sa-l faci de 50 cu un monitor mai bun?

| RAY a răspuns (pentru Reneskon):

Faza e ca luna viitoare si in decembrie vor fi reduceri mai mari asa ca sa nu ne grabim ai rabdare, recomand full hd ips de la LG se vede mortal