| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Vreau si eu sa ascult muzica in masina, dar nu stiu cum sa fac CD'ul ( mp3 sau track? ). Masina e Mercedes A class A 180 din 2006. Help. sad

Răspuns Câştigător
| intrebaciosul2003 a răspuns:

Depinde de mp3. Tinand cont ca e 2006 mai bine iei pe calculator nero (un program de scris pe cd) si cu el faci un AUDIO CD... cam 80 minutele de muzica intra pe un CD. La Nero Burning Rom poti lua varianta DEMO de pe site-ul lor oficial si pui cu ea muzica pe cd... dupa 30 zile nu mai poti folosi nero fiind ca expira licenta insa il poti reinstala. (Siteul lor il gasesti scriind nero pe google si dai pe primul rezultat daca nu ma insel). In Nero mie mi-a mers pe formatul audio CD... mie si prietenilor mei.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Il faci mp3

| K0sti a răspuns:

Depinde ce stie sa ruleze CD-ul masinii...
Dupa ce afli, o sa stii!

| sLy007 a răspuns:

Track big grin