| Iulyka90 a întrebat:

Am facut un cd cu muzica tip track pentru masina. Problema este ca atunci cand vreau sa vad cd-ul in calculator imi spune ca e gol. Please help. Multumesc.

1 răspuns:
| Denision99 a răspuns:

Buna. Daca folosesti nerro, atunci urmeaza ceea ce iti spun mai jos:
Cand intri in Nero, selecteaza Rip and Burd dupa care Bur CD, si acolo urci melodiile.In sectia asta ti le modifica si pe. track,.mp3,.wav,.mp4(Daca sunt si video)
Daca nu te descurci, lasa-mi in privat Facebook-ul tau si te voi ajuta cu mare placere. Funda?