| iulyana a întrebat:

WMA =track? Vreau sa fac un cd cu muzica dar sa fie track....si in nero nu imi zice de track...scrie de wma...plz help me

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashesbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Cum track audio?

| M4RK a răspuns:

Cred ca la cd audio te referi dai acolo unde scrie audio

| M4RK a răspuns:

Cd il faci audio si iti apare acolo cand pui muzica se schimba numele intrack

| iulyana explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi vezi k l anero mai scrie si audio cd
dai acolowinking bafta

| slusar98 a răspuns:

Tu intra in nero si dai la audio cd, si tragi melodiile acolo si dai burn si gata cdu. sper ca ti-am fost de ajutor

| byank_6336 a răspuns:

Iulyana eu nu stiu ca asata tot incerc si eu de vreo 2-3 zile daca stie cineva sa ma anuntze! plizz!"x