| Emilia02 a întrebat:

Heii.Astazi am scos cardul din telefon sa imi bag niste muzica, iar cand l-am bagat inapoi si am incercat sa deschid telefonul nu se mai deschidea.Deci mi-se aprinde ecranul sta putin aprins si se stinge..Stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| alexxuu16 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu un telefon, dar eu am schimbat cartela, nu cardul! Mi s-a spus ca are probleme cu softul. E asa de aproape un an. L-am dus la reparat si nu mai mergea deloc cand l-am luat inapoi`. funda? te rog:d

6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Scoate bateria din el si pune-o la loc. thinking

| Emilia02 explică (pentru 1000bodies):

Amf acut si asta... face la fel.

| Emilia02 explică (pentru Emilia02):

Am facut*

| 1000bodies a răspuns (pentru Emilia02):

Ce telefon ai? E cumva LG Cookie?

| Emilia02 explică (pentru 1000bodies):

Nu. e un amarat de Samsung GT-E2121B

| 1000bodies a răspuns (pentru Emilia02):

Ah, atunci nu stiu. Imi pare rau. Ai putea sa-l duci la reparat, dar ar costa destul de mult. Mai bine strange bani si-ti iei altul.