| RamonaPgstai a întrebat:

De ce atunci cand intru pe Facebook nu vad postarile recente ale prietenilor? Doar cele de acum o zi, doua, trei? Cele din ziua asta sau cele de acum o ora nu le vad. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| iMiss a răspuns:

Cand intrii pe facebook, uita-te atenta acolo sub "la ce te gandesti". Scrie mic : Sortare :... si de acolo iti selectezi tu cele mai recente sau top actualitati.

4 răspunsuri:
| TheVampireDiaries2NE1 a răspuns:

Bifeaza ca vrei sa-ti apara cele recente nu,, Top Actualizari". E sub,, La ce te gandesti?",, Sorteaza" scris mic. da click pe el si pe,, Cele mai recente"

| Oproiu_Mady_1994 a răspuns:

Buna ma puteti ajuta va rog prin imi spune si mie pentru ca am o mare problema cand intru pe contul meu de facebook nu imi mai apae absolut nici o postara a prietenilor desi am peste o mie de prieteni si nici o postare de la pagini, nimic doar alb,,, imi apare doar lista din dreapta cu prieteni online daca dau pe profilul meu sau la jocuri e normal si merge. vaaa rog din suflet sa ma ajutati

| RamonaPgstai explică (pentru Oproiu_Mady_1994):

Nu stiu, n-am mai auzit de asta..imi pare rau nu pot sa te-ajut sad.

| valentinaantoneta1 a răspuns:

Poate ai vreo defectiune la facebook. poti intra la ''setari de contidentialitate''. poate iti va veni de ajutor.