| Didi130898 a întrebat:

Heii TPU happy.
De cateva zile tot incerc sa trimit un mesaj cuiva si nu il primeste.
Doar aceasta persoana nu primeste, in rest merge la toti.
Funda daca stiti. :*

3 răspunsuri:
| livio70 a răspuns:

Poate fi una din posibilitati:

1.Numarul de telefon nu exista.
2.Persoana respectiva are telefonul Inchis.
3.Persoana respectiva te-a adaugat la blacklist.
4.Persoana nu are centru de sms setat.

| Didi130898 explică:

De la altcineva poate primii mesajje, dar de la mine nu le primeste, el poate sa-mi trimita. Nu stiu ce se intampla. Doar la aceasta persoana ca in rest merge straight face

| Claudia1997 a răspuns:

Pai probabil acea persoana a umblat la setarile de la mesaje. Si mie mi-a fost blocat. dar am mers de unde mi-am luat telefonul si mi l-a deblocat. Te-as sfatuii sa-i zici sa se duca sa vada ce-i cu telefonul.:*