| Negrita_Rebeca_1993 a întrebat:

Heii, TPU, URGENT!
Cum blochezi o persoana pe o pagina de Facebook ( nu un cont, o paginawinking )?
Vreau detalii, va rog.
Dau funda!winking
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Raluca02102003 a răspuns:

E simplu intra pe facebook pe pagina respectiva dar intai convi nge persoana respectiva sa lase un comm la orice postare de pe pagina ti apasat pe commul lui/ei si iti apar mai multe optiuni una dintre ele va fi sa interzici accesul la pagina acele persoane (sau ceva de genuhee hee. Eu asa am facut si a mers

3 răspunsuri:
| andreyutu23 a răspuns:

Intri pe acea pagina.
Langa butoanele:imi place, distibuie e un buton cu 3 bulinute apesi si alegi varianta blochezi pagina.
bafta
funda?