| Annie2498 a întrebat:

Azidimineataa mi-am schimbat codul de deblorare la tastatura de la telefon(Nokia E5), iar acum nu mai pot sa-l deblochez deoarece am uitat codu. Va rog sa imi spunetii ce sa fac cu el.

6 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Arunca.l...

| blonda90 a răspuns:

Sa iti aduci aminte ce cod ai bagat

| MEAmy a răspuns:

I s-a intamplat acelasi lucru unei prietene. Ea s-a dus impreuna cu tatal ei in locul de unde l-a luat si i-au resetat telefonul. Sper ca te-am ajutat!winking

| Annie2498 explică (pentru MEAmy):

Mda si unde aji putea merge cu el. daca l`am kumparat de pe net?

| MEAmy a răspuns (pentru Annie2498):

La orice firma ce se ocupa de telefoane. Probabil iti vor cere si niste bani, dar mai putin de 50 lei. E mai bine decat sa cumperi un telefon nou. Sigur te vor ajuta!

| MEAmy a răspuns (pentru Annie2498):

Imi dai te rog fundita? happy