| Takizo a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare : Mi-am instalat Windows 7 Professional, si acum nu imi merge sa instalez driverele pentru sunet, deoarece acestea nu sunt compatibile cu Win 7... Ce sa fac? Cum pot sa instalez sunetul?

Răspuns Câştigător
| RickGrimes a răspuns:

Da. si eu am patit asta. faza cu driverele, daca vrei sa iti instalezi drivere si chiar update-uri la ele cauta aplicatia asta pe google: Driver Robot, cu siguranta o vei gasi!

| Takizo explică (pentru RickGrimes):

Am instalat sunetul, dar tot nu se aude nimic. Ce sa fac? happy

| Takizo explică (pentru RickGrimes):

Tot nu imi merge...

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce placa de baza ai? Ai CD-ul de instalare al placii de baza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci inclusiv sa mergi pe pagina producatorului placii de sunet si sa dai jos de-acolo ultimele drivere. Sau pe cea a producatorului laptopului/placii de baza si sa le iei de acolo. In general, producatorii seriosi updateaza intotdeauna lista de drivere.