| NinaaAlee a întrebat:

Help! am încercat sa dezactivez noua aplicație de pe facebook [ Timeline asa cred ca se numește ] cu developer dar când dau pe el nu îmi apare nici o aplicație pe care sa o pot dezactiva pur și simplu totul e alb iar în dreapta îmi apare " +Create New App "
Ajutați-ma va rog, dau funda! love struck
Chiar vreau sa scapt [ dacă se poate ] de aplicația aia, e urata straight face

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Chiar daca vei scapa acum de ea, in curand o vom avea cu toti sad

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate, nu poti scapa de timeline.

| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa/edita de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/