| TheAlphaFemale a întrebat:

HELP! Am un stick de memorie care este plin cu documente, iar atunci cand il conectez la computer imi zice ca trebuie sa-l formatez pentru a-l putea folosi. Ce sa fac pentru a nu pierde documentele si informatiile stocate pe stick-ul de memorie?

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Incearca cu aplicatia DiskDigger

http://www.redfile.ro/......bleme.html

| badboyvlad a răspuns:

Incearca la alt PC. dar probabil no sa miarga.Sunt 90% sigur ca nu o sa mai recuperezi fisierele big grin... sorry dar asta e happy

| JusTPauL a răspuns (pentru badboyvlad):

S-ar putea sa mearga la alt pc, mi se pare ca am avut si eu candva problema asta, Daca ai card rider la pc, incearca in acel usb s-ar putea sa mearga acolo.