| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! ^.^ Am un ipod nano. straight face Are cablu usb cu care il incarcam. Insa acum, nu imi mai apare ca se incarca, adica nici nu se mai incarca.
Ultima data cand a mers sa il incarc imi aparea ca sunt probleme cu usb. O.o apoi nu a mai aparut nimic, insa nici ipodul nu s-a mai incarcat. Am incercat sa il incarc la alt calculator insa nu funtioneaza, iar atunci cand il conectez cu calculatorul, nici numai apare automat iTunes, sau sa imi apara la acest program ca iPoidul este conectat cu calculatorul. Am sa cumpar alt calbu, dar ma intrebam daca mai exista vreo sansa sa il repar? big grin Fundaaaaa si multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cyp12 a răspuns:

Hmm
nu cred...
trebuie sa cumperi altul
sa cumperi usb nou si incarcator de bagat in priza pentru orice caz