| SweetyღGirl a întrebat:

am un ipod, si cand vreau sa il conectez la laptop sa pun melodii pe el apare fereastra de la itunes cea noua si nu stiu cum sa intru la ipodul meu.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, nu şti să-l deschizi şi să bagi cablul usb? E uşor îl deschizi îl conectezi iar apoi bagi în el ori prin itunes ori direct.
Mă anunţi dacă ai reuşit!

| SweetyღGirl explică (pentru Brâncuşi):

Faza e ca atunci cand imi apare fereastra de la itunes imi apare lista cu melodii depe ipod a unchiului meu si nu stiu cum sa intru la lista ipodului meu sa bag melodii