| pinkysun a întrebat:

Hey! Am si eu o problema. Am un Samsung S7070 Diva si mi-am pus internet mobil de la Cosmote. AM umblat putin pe browser, iar peste 5 minute s-a blocat si mi-a aparut mesajul DNS Error! si acum nu mai merge deloc sa intru pe internet de pe telefon. Am zis ca o sa ma duc la reprezentanta, insa ma gandeam ca poate aveti voi solutii. Setarile care trebuiau facute le-am facut si am respectat si ce scrie pe site-ul lor la instructiuni. Funda big grin

1 răspuns:
| Uilula a răspuns:

Poy du-te la reprezentanti care ti-au bagat internetul si intreaba-i sau dezactiveaza-ti optiunea!