| emilyadams a întrebat:

Hey. Am si eu un Nikon Coolpix P510 si nu stiu de ce nu-mi merge flash-ul (bliţul). Adica faceam poze cu flash-ul bliţul si totul mergea bine, apoi dupa citeva minute nu mai mergea, pozele se primesc mai intunecate, ce-mi sfatuiti sa fac il duc la specialist ori e ceva care pot rezolva si singura?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Nu cred ca vei putea sa rezolvi singura decat daca este vorba de setari. Daca e vorba de hardware, luand in considerare ca se vorbeste de electronica fina, mai bine il duci la reparat.Mai este in garantie acest aparat de fotografiat?

| emilyadams explică (pentru MskDesign):

Da,da! l-am luat acum 2 luni

| emilyadams explică (pentru MskDesign):

Da,da l-am luat acum trei luni.Dar daca este ceva din setari cum sa fac sa resetez totul astfel sterg si setarea care "poate'' am pus-o?

3 răspunsuri:
| emilyadams explică:

Heiii. Cine stie va fi sezonul 2 al filmului The Secret Circle.Zic ca nu pentru ca nu a avut succes, dar mie mi-a placut foarte mult happy il paragonez cu Teen Wolf chiar daca are numai un sezon! Deci, cine stie, va fi sezonul 2?