| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hey, cand vreau sa imi schimb numele la mess.nu se poate, scriu numele, apoi dau ok, si zice cam asa " a contact winth the same Yahoo! ID, already exists ". si am incercat o gramada de nume, dar tot asa zice, ma ajuta cineva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Rebecca009 a răspuns:

Asa patesc si eu. Greu mai gasesti un nick liber. PS: Ce muschi avem!batting eyelashes

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Vezi ca atunci cand iti da mesajul de care spui iti da si sugestii de alte variante foarte apropiate de cel propus de tine, poate iti convine vreunul din alea (adica spun asta e luat, dar e liber cutare sau cutare sau cutare...)

| Bєshka a răspuns:

Eu zic ca exista deja numele ala care vrei sa-l pui. sunt multe id-uri.si mie ma scris la fel ca tot am incercat cu mai multe nume pana am pus una care nu exista deja.deci asta e problema.winking

| Diamondsz a răspuns:

Hmmmmmmmm? ia incearca roxyboky5463 poate te ajuta?

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Diamondsz):

Dar, nu ma cheama asa.laughing mersi oricum.kiss

| Diamondsz a răspuns:

Poate e folosit si boschetaritzalaughing))))))))