| zαмвєѕтє a întrebat:

Nustiu de ce nu imi pot schimba numele id de messenger, de obicei cand intru si vreau sa imi schimb numele imi spune:"A contact with the same Yahoo! ID already exists!". Am incercat sa vad daca mai am pe un alt id acelasi nume dar nu mai am acelasi nume si pe un alt idcrying. Aveti idee ce as putea sa fac sa imi schimb si eu numele?

Răspuns Câştigător
| rhados a răspuns:

Numele nu ai cum sa il schimbi, adica id'ul... tot ce poti face este, atunci cand adaugi pe cineva in lista ta, sa iti scrii numele acolo, cand iti da sa salvezi amicul in lista, stergi id'ul care il ai si iti pui ce nume vrei sa ii apara lui in lista. iti apare in ce lista vrei sa il adaugi, si unde e numele tau, dai change, si iti scrii ce nume vrei sa vadawinking

1 răspuns:
| ubiticatha33 a răspuns:

E simplu.intri pe mess, dai click pe avatar, apoi dai la contact details si iti schimbi numele