| EsarfaRozZ a întrebat:

Hey, de ce aici pe site, cand dau la Intrebarile Mele, vad la o intrebare ca am de exemplu 5 raspunsuri, sic and dau pe ea, nu imi apare nici unul? straight face
Aproape de fiecare data se intampla asa. si apar dupa ceva timp...

Răspuns Câştigător
| VisinaDinVisinata a răspuns:

Si mie mi se intampla. Trebuie sa ai rabdare pana se actualizeaza datele site-ului, cam odata la 15 minute. (am intrebat si eu iar asta-i raspunsul primit^) happy

10 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Raspunsurile au nevoie de un anumit timp pana sunt afisate. Sunt acolo, sunt bine, dar nu le poti vizualiza.
Asteapta 30 min si ar trebui sa fie ok.
De ce? Nu stiu happy

| Bybanu a răspuns:

Fiindca trebuiesc aprobate

| andreyusnice a răspuns:

Pentru ca site-ul este in update, stiu cum e...

| andreyusnice a răspuns:

Craciun fericit!

| Radioactive a răspuns:

Stai linistita, asa ni se intampla si noua...si cum ai spus, apar!

| MoreTime a răspuns:

Banuiesc ca dupa ce se posteaza un raspuns in baza de date se inregistreaza instantaneu numarul de raspunsuri primite dar pana administratorul accepta raspunsul si face vizibil mesajul mai dureaza cateva minute deoarece daca ar fi fost un sistem de postare fara verificare a raspunsurilor, raspusurile apareau de indata ce aparea cate raspunsuri sunt.
So alta explicatie nu-mi gasesc decat ca administratoru' trebuie sa accepte orice raspunsbig grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Pai da trebuie sa astepti putin, ca se actualizeaza mai greu din diferite motive

funda plsssss

| Isabelamaria21 a răspuns:

Asa se intampla la toata lumea si eu mai devreme am pus o intrebare cam pe la 5 si am 2 rasp. si nu mi-a aparut raspunsurile. O sa apara dupa 15-20 minute sau chiar si dupa 1 ora!

| Lala20 a răspuns:

Si la mine e asa! Si e pur si simplu enervant, mai ales cand ai nevoie de un raspuns rapid.si trebuie sa astepti 30min pana apare!

| Chrristina a răspuns:

Pai daca intrebarea este pusa recent trebuie sa astepti sa ti se actualizeze raspunsurile. intri dupa 10 minute cam asa.
Succes!