| HeiSuntNati a întrebat:

Hey! Mi-am luat ieri un laptop Toshiba Satellite Innovation C855. Imi dati si mie un sfat? Este un laptop bun?

Răspuns Câştigător
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Da este un laptop foarte ok are un coleghappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat pe internet este bunicel daca m-am uitat la acelasi laptop pentru ca sunt mai multe modele
daca vrei lasa un link separat care sa ma duca direct la produs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai au importanta sfaturile noastre din moment ce ti l-ai luat deja?
E bun, doar procesorul este cam slab.

| christianchristian a răspuns:

Este un laptop bunicel dar trebuia sa intrebi inainte sa il fi achizitionathappy. Funda?

| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

Asta trebuia sa intrebi inainte de a-l cumpara. Sincer, eu nu mi-as lua un asa Laptop.