| dsada a întrebat:

Hey o intrebare care telefon e mai bun Lg ks306 sau LG KP501 Cookie? specificati dc? va rog repede ca vrau saimi iau unul dintre ele

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Ia-ti Samsung S5230 ca poti parola folderul cu mesaje, imagini, agenda...etc! E mai tare ca un Lg si nu se strica asa repede ca Lg-urile. Uita-te si tu pe aici pe forum cati au belele cu Lg-uri!

1 răspuns:
| Andreea_1914 a răspuns:

Eu am LG Cookie Fresh dar o prietena are Cooki e spune ca este foarte multumita de el. si eu sunt multumita de al meu dar al ei este mai performant