| RainmakerX a întrebat:

Am facut de curand un mix rock si m-am intrebat... cum isi fac unii in descriere acele linkuri care trimit direct la melodii?

Uitati un exemplu...
https://www.youtube.com/watch?v=0awGLbESy94
Cum fac si eu o lista precum cea din descriere lui.
De exemplu sa scriu "Linkin Park Castle Of Glass + Linkul care sa functioneze?"

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Man, daca nu te superi intreb: de ce nu pui asa in descriere: " Nicolae Salam - Manele (2.50)" e mai practic.

Si un PS important: aproape toate melodiile din lista aia de nightcore suna mult mai bine in varianta originala.winking

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Ha? Inca nu ma prind...

Stiu...dar aia nu e facuta de mine. A fost un exemplu.
https://www.youtube.com/watch?v=JixPWqx708U
Asta e mixul meu. *nu poti sa-l vezi decat de pe laptop/pc*

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Man, pune in descriere lista de melodii si langa fiecare melodie pui minutu' si secunda in care incepe.