| dudy998 a întrebat:

Am mare nevoie de un raspuns! Am un xperia x8 si mi se salveaza totul in memoria din telefon. si acum am ramas fara memorie in telefon si am un card de 2gb bagat in el... CUM FAC SA SALVEZ TOT [MUZICA JOCURI ETC.] IN CARD? HELP!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Acea memorie sd de 2 gb care vine cu telefonul e usor de folosita. Prima data faci conexiunea intre mobil si pc intri in folderul (DCIM apoi. thumbnails pentu a adauga poze) celalalte fisiere sunt pentru muzica, aplicatii android. Si cam atat pana te obisnuiesti trebuie sa iti bati putin capul cu el, vezi ca e si in limba romana, eu il am in romaneste.

1 răspuns:
| BarBye a răspuns:

Printr-un cablu de date